Kontakt Intersoft Management Systems as

  • Besøks- og postadresse

    Strandveien 33, 1366 Lysaker

  • Telefon

    +47 22 22 63 00

Knut Andreas Strøm-Gundersen

Managing partner/Daglig leder
Telefon: +47 930 555 02
knutsg@intersoft.no

Leonie Kootstra Jensen

Senior konsulent forretningsprosesser (Partner)
Telefon: +47 953 00 983
leonie@intersoft.no

Sjur Stumo

Gründer (Partner)
Telefon: +47 905 96 838
sjur@intersoft.no

Martin Dizel

Senior konsulent teknisk (Partner)
Telefon: +47 920 14 186
martin@intersoft.no

Ida Christin Eriksen

Teknisk konsulent (Assoicate partner)
Telefon: +47 960 40 180
iceriksen@intersoft.no

Sigurd-Martinius Stray

Teknisk konsulent (Associate partner)
Telefon: +47 92494920
smstray@intersoft.no

Connie Nordengen

Kontorleder (Associate partner)
Telefon: +47 464 81 716
connie@intersoft.no

Simen Johannessen Dolve

Teknisk konsulent
Telefon: +47 900 47 758
sjohannessen@intersoft.no


Marius Aasen

Teknisk konsulent
Telefon: +47 417 92 882
maasen@intersoft.no

Audun Olerud

Konsulent
Telefon: +47 929 95 164
audun.olerud@intersoft.no