Intersoft Management Systems as

  • Connector.

    Besøks- og postadresse

    Lysaker Torg 45, 1366 Lysaker

  • Connector.

    Telefon

    +47 22 22 63 00

  • Connector.
Connie
Nordengen

Kontorleder

Telefon: +47 464 81 716
connie@intersoft.no

David
Hans

EPM løsningsspesialist

Telefon: +47 922 88 755
david@intersoft.no

Ella Hashemi

Konsulent

Telefon: +47 413 993 89
ella@intersoft.no

Elisabeth V. Wallem

Strategisk rådgiver

Telefon: +47 918 34 873
elisabeth@intersoft.no

Knut Andreas Strøm-Gundersen

CEO / Daglig leder

Telefon: +47 930 555 02
knutsg@intersoft.no

Leonie
Kootstra
Jensen

Seniorkonsulent

Telefon: +47 953 00 983
leonie@intersoft.no

Martin
Dizel

Konsulent

Telefon: +47 920 14 186
martin@intersoft.no

Richard
Lie

Løsningsarkitekt

Telefon: +47 932 22 390
richard@intersoft.no

Sjur
Stumo

PPM Solution Specialist & CFO

Telefon: +47 905 96 838
sjur@intersoft.no

Tuan Anh Le

Utvikler

Telefon: +47 406 11 007
tuan@intersoft.no

Er du vår nye kollega?

Ta kontakt!

Telefon: +47 930 555 02
knutsg@intersoft.no